Bestyrelsen

Bestyrelsen

Anja Tórbjørnsdóttir
Formand

Kontakt:
Email:
give.formand@rodekors.dk
anja-t@stofanet.dk
Tlf.: 22 18 47 53

Knud Møller
Næstformand

Kontakt:
Email:
knudgive@gmail.com
Tlf.: 40 91 30 89

Carina Pedersen
sekretær

Kontakt:
Email:
carinapedsen@gmail.com
Tlf.: 42 43 67 36

Jonna Madsen
Kasserer

Kontakt:
Email:
give.kasserer@rodekors.dk
Tlf.: 20 26 29 03

Margit Berger

Kontakt:
Email:
bergermargit1@gmail.com
Tlf.: 23 82 64 41

Ingrid Jensen

Kontakt:
Email:
ingridjensen36@gmail.com
Tlf.: 41 97 40 83

Mona Christiansen

Kontakt:
Email:
mona_christiansen@hotmail.com
Tlf.: 25 34 62 93

Linda Sørensen

Kontakt:
Email:
linda130556@stofanet.dk
Tlf.: 20 87 77 98

Suppleanter

Kenneth Eriksen
kenneth.eriksen@stofanet.dk
20 73 20 71

Karl Johan Lindecrona (Kaje)
lindecrona@stofanet.dk
50 48 25 38


Alle bestyrelsesmedlemmer og aktive i Røde Kors's afdeling i Give, er naturligvis underlagt tavshedspligt i alle forhold vedrørende arbejdet i afdelingen.